Recenze

 

"Musím prostě říct že TOP
Dneska nám dorazila krychle a ta propracovanost, barevnost a nápaditost je to prostě skvělé. 
Dlouho jsem přemýšlela zda objednat nebo udělat doma. Jsem ráda že jsme objednali, Vánoční dárek který je fakt povedený a určitě s láskou dělaný."
"Jednoznačně skvělý dárek pro našeho ročního kutila. Vše proběhlo bez sebemenšího zádrhelu a jednání s paní bylo úžasné. Balík dorazil v pořádku, zabalený jako státní poklad. Nikdo nemusí mít obavy z platby předem. Kdyby vše na světě fungovalo jako "Desky pro prcky" byl by svět to nejkrásnější místo." "Moc děkujeme za activity board, pro naše dvojčata k druhým narozeninám. Deska je parádní, klukům se moc líbí. Paní je moc milá a komunikovat s ní byla radost. Poradila, doporučila a celkově byla moc ochotná a desku rychle zhotovila. Zpracování nemá chybu, všem doporučuji."

"Kdyby bylo těch hvězdiček možné dát deset,tak je s čistým svědomím dám.domluva s paní skvělá,je moc ochotná a milá.doba dodání odpovídá náročnosti produktu.ten přišel v pořádku,a nad míru splňuje moje očekávání ..jsou to nejlíp investované peníze do hračky pro naši malou dcerku."normálních" hraček má doma bednu a nejvíc si stejně vyhraje s activity kostkou..jednoznačně palec hore!"

Vše co o nás napsali najdete na naší Facebook stránce v sekci Hodnocení a recenze
a také zde najdete galerii "Spokojených zákazníčků"