O nás

A jak to všechno vlastně začalo?

Když Tobimu, našemu synovi bylo rok a půl, začal zkoumat svět a samozřejmě i věci které nebyly vhodné pro dětské ručičky. Přemýšlela jsem jak tuto dětskou zvídavost ukojit a při brouzdání internetem jsem našla to, co by ho mohlo zajímat - activity board. To je ono, to bylo to pravé, ovšem koupit se activity board nikde nedal, takže jsem se pustila do výroby. Nerada dělám věci, co nedávají smysl a proto na našem activity boardu musela byt funkční dvířka i světélka, zip, který když se rozepnul ukázal synovy překvapeni v podobě obrázku. Takže jsou naše boardy konstruovány co nejvíce funkčně.

Deska pod stromečkem hned zaujala a vlastně si s ní hraje do teď, v tu dobu jsem již byla těhotná s naší druhou velkou inspirací - Lili.

Lilinka se narodila v dubnu, byla úžasné kontaktní miminko a tak jsem přemýšlela co s časem, který jsme proseděli v altánu, když si Tobi hrál venku.

Shodou okolností známá hledala activity board, ale ne jen desku, přímo tvar boardu, konkrétně auto a tak se zrodila myšlenka dělat boardy na zakázku, ale ne klasické desky…

První bylo auto, další housenka, pak motýl, hasičský vůz, kočka atd. desky začaly být oblíbené, ale nebyly ideální pro všechny, mají být přidělané ke zdi a ne každý chce vrtat a tak jsem zkusila vyrobit krychli, byla 40 cm velká a měla úspěch, byl to první activity board ve tvaru krychle, který se u nás dal koupit.  

Krychle se stali rychle velice oblíbené.Během té doby objednávky rapidně přibývaly a tak padlo rozhodnutí, kdy manžel skončil v práci a začal se i on výrobě věnovat na plno.

Máme plno plánů a tyto plány chceme mít pod jednou „střechou" a tak vznikla značka - Tobi&Lili. Záměrně jsme volili jména dětí, protože bez nich by nebylo nic z toho co je, ani co bude